Novinky a akce

Nová adresa

Milé zákaznice, od 1.7. 2023 se na vás těším v nové provozovně na adrese Pouchovská 459/20. 

Dárkové poukazy

VZOR
VZOR

Potěšte své blízké a darujte jim dárkový poukaz. Lze jej využít na veškeré mnou nabízené kosmetické služby, permanentní make-up a samozřejmě i na nákup kosmetických přípravků. Hodnotu poukazu si určíte sami.

Permanentní make-up

Permanentní make-up by měl být co nejpřirozenější, rozhodně by neměl být náhražkou klasického líčení, ale v každém případě vám ho usnadní. Už po probuzení bude váš obličej výrazný, při sportu, koupání apod. budete působit upraveně bez nutnosti myslet na rozmazaná líčidla.

K vytvoření dokonalého obočí používám techniku vláskování, kdy každý chloupek vykresluji zvlášť. Tvar, odstín a další detaily spolu zkonzultujeme a průběžně je můžete sledovat.

Používám pouze jednorázové sterilní jehly a další pomůcky, aby nedošlo ke vzniku infekce. Pro váš maximální komfort aplikuji pro eliminaci bolesti lokální anestetikum ve formě krému.

Zákrok trvá přibližně 1,5 - 2 hodiny a nijak vás nevyřadí z vašeho běžného společenského života. Je nutné (pro dosažení optimálního výsledku) dodržet jen pár základních pravidel, resp. omezení (např. na pár dnů vynechat slunění, větší pohybovou aktivitu apod.). Další informace vám poskytnu v rámci bezplatné konzultace.

V případě potřeby může být provedena korekce, která je v ceně zákroku. Provádí se minimálně za 4 a maximálně za 12 týdnů po první mikropigmentaci.

Některé mé práce můžete shlédnout ve fotogalerii.

Manuální lifting obličeje

Začínají Vás trápit vrásky, povadlá pleť a unavený vzhled? Právě pro Vás nabízím novou revoluční metodu bez použití přístrojů a především bez skalpelu - MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE. Pomocí jemné masáže dochází k uvolnění svalů v obličeji, regeneraci vazivových a elastických struktur, ke zlepšení prokrvení kůže a tím ke zrychlení metabolismu, respektive odvodu odpadnich látek z pokožky. Již po prvním ošetření jsou vrásky viditelně vyhlazené, pleť vypnutá a rozzářená. Pro dosažení optimálního výsledku doporučuji kůru 10-ti masáží v intervalu 1x týdně.

Oslovila Vás moje nabídka?

AB STUDIO, Andrea Balkovská, IČ 03027007, evidována u Živnostenského úřadu v Hradci Králové
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky